Indian Pursuit Limited with 112 Package
Znajdź dane techniczne, ceny i recenzje.

Kluczowa specyfikacja Indian Pursuit Limited with 112 Package 2026
Silnik i układ napędowy
| Typ silnika | V |
|---|---|
| średnica cylindra | 110 mm |
| skok tłoka | 96.5 mm |
| Moc maksymalna | 122 KM |
| maksymalny moment obrotowy | 181.4 Nm |
| obr./min przy maskymalnym momencie obrotowym | 3800 obr./min |
| Stopień kompresji | 11.4 |
| Układ paliwowy | Wstrzyknięcie |
| Otwór przepustnicy | 52 mm |
| Starter | Elektryczny |
| Typ sprzęgła | Płyta wielopłytkowa w kąpieli olejowej |
| przeniesienie napędu | Pas |
| Typ skrzyni biegów | Zmiana biegów |
| Liczba biegów | 6 |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Typ silnika | 4-suwowy |
| liczba zaworów na cylinder | 4 |
| Chłodzenie | płyn |
| Smarowanie | Wymuszony |
| Pojemność skokowa | 1834 cm³ |
Przednie zawieszenie
| Przednie zawieszenie | Widelec teleskopowy Upside-Down |
|---|---|
| skok | 130 mm |
Tylne zawieszenie
| skok | 114 mm |
|---|---|
| Regulacja | Obciążenie wstępne |
| Materiał | Aluminium |
Podwozie
| kąt główki ramy | 25 stopień |
|---|---|
| wyprzedzenie przedniego koła | 150 mm |
Hamulce przednie
| typ budowy | Dwie tarcze |
|---|---|
| Średnica | 320 mm |
| Tłok | Cztery tłoki |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Uruchomienie | Hydrauliczny |
| Marka | Brembo |
Hamulec tylny
| typ | Tarcza |
|---|---|
| Średnica | 298 mm |
| mocowanie amortyzatora | Zacisk pływający |
| Marka | Brembo |
Systemy wspomagające
| Systemy wspomagające | ABS, Wspomaganie ruszania pod górę, Połączony układ hamulcowy, System monitorowania ciśnienia w oponach, Tempomat, Asystent martwego pola, Nowoczesna elektronika, Komfort |
|---|
Wymiary i waga
| Szerokość przedniej opony | 130 mm |
|---|---|
| Wysokość przedniej opony | 60 % |
| średnica przedniej opony | 19 cal |
| Szerokość tylnej opony | 180 mm |
| Wysokość tylnej opony | 60 % |
| Średnica tylnej opony | 16 cal |
| Długość | 2578 mm |
| Szerokość | 1066 mm |
| Wysokość | 1237 mm |
| Rozstaw osi | 1668 mm |
| Wysokość siedzenia od | 672 mm |
| wysokość siedzenia do | 672 mm |
| Masa sucha (z ABS) | 409 kg |
| Masa mokra (z ABS) | 425 kg |
| Pojemność zbiornika paliwa | 22.7 l |
| Maksymalna dopuszczalna waga | 628 kg |
| Prześwit | 137 mm |
Wyposażenie
| wyposażenie | Android Auto, Apple CarPlay, Bluetooth, Podgrzewane uchwyty, System bezkluczykowy, System obudowy, Reflektory LED, Podgrzewane siedzenie, System dźwiękowy, Topcase, Gniazdo USB, Przednia szyba regulowana elektronicznie, Regulowana przednia szyba, Zintegrowany system nawigacji, Ładowanie i zasilanie, Komfort, Łączność, Oświetlenie, Schowek, Schowek, Szyba przednia |
|---|
FAQ opony Indian Pursuit Limited with 112 Package
- Jakie opony są obecnie rekomendowane przez redakcję 1000PS do tego modelu?
Tourer i cruiser
Wysokie przebiegi i fajny wygląd są bardzo ważne, przyczepność na mokrej nawierzchni jest równie mile widziana. Skupiamy się na przydatności do turystyki, a mniej na sportowym charakterze.
FAQ Indian Pursuit Limited with 112 Package
- Który motocykl jest lepszy? Indian Pursuit Limited with 112 Package czy {AlternativeBrandModel}?
- Możesz porównać te dwa motocykle klikając tutaj. Wszystkie zalety i wady porównywanego modelu znajdziesz tutaj.
- Jak wygląda dostępność Indian Pursuit Limited with 112 Package?
- W porównaniu do innych maszyn z kategorii Touring dostępność tego motocykla jest bardzo niska. Na rynku jest bardzo mało egzemplarzy Indian Pursuit Limited with 112 Package.
- Jak popularny jest motocykl Indian Pursuit Limited with 112 Package?
- Na rynku obserwuje się bardzo małe zapotrzebowanie na motocykl Indian Pursuit Limited with 112 Package.
- Skąd pochodzą dane prezentowane na tej stronie?
- Dane pochodzą z internetowego magazynu motocyklowego '1000PS'. 1000PS zostało założone w 2001 roku. Firma ma swoją siedzibę w Austrii. Większość treści jest publikowana w języku niemieckim, choć nasz zespół również prezentuje na YouTubefilmy z testów motocykli w języku polskim. 1000PS możecie znaleźć także w serwisie Instagram.

